Kā veikt pasūtījumu vplab vitamins & proteins e-veikalā?

Iepirkties vplab vitamins & proteins e-veikalā ir viegli un ērti!

Piereģistrējieties

Lietotāja reģistrācija nav obligāta, bet tā palīdzēs Jums ietaupīt Jūsu laiku. Reģistrētiem lietotājiem personīgo informāciju un piegādes adresi nav nepieciešams pievienot katru reizi, veicot jaunu pasūtījumu. Visa informācija tiek saglabāta datu bāzē.

Atrodiet vajadzīgo preci

Izvēlieties preču grupu vai konkrētu produktu no satura saraksta, kas atrodas lapas augšpusē, un ekrānā parādīsies visas preces no šīs grupas. Izvēlieties Jums vajadzīgo produktu! Atrast interesējošo preci Jūsu varat, izmantojot meklētāju, kas atrodas lapas augšpusē virs satura.

Pievienojiet preci savam pirkuma grozam

Izvēlētо preci ir nepieciešams ievietot pirkuma grozā. Ieejiet produkta lapā, nospiežot pogu „Apskatīt”. Ja precei ir vairāki garšas vai izmēru veidi, tad Jums ir iespēja izvēlēties vēlamo veidu no dotā saraksta. Pēc tam izvēlieties nepieciešamo daudzumu un nospiediet pogu „Pievienot grozam”. Šādā veidā Jūsu izvēlētā prece tiks ievietota Jūsu pirkuma grozā. Ja šobrīd prece nav pieejama, tad tas būs norādīts pie preces un to nebūs iespējams pievienot grozam.

Pirkuma grozs

Lai pārietu uz grozu – labajā lapas stūrī nospiediet uz ikonu „Grozs”. Šajā grozā Jūs varat mainīt izvēlēto produktu daudzumu vai izdzēst tos no pirkuma groza. Pirkuma grozā būs atainoti pievienotie produkti un kopējā pirkuma summa. Jūs varat turpināt preču izvēli (ja pēc vienas preces pievienošanas vēlaties arī iegādāties citas preces), izdzēst preces no pirkuma groza vai pāriet pie pirkuma apmaksas, nospiežot “Pabeigt pirkumu”.

Noformēšana un apmaksa

Nospiežot  “Pabeigt pirkumu”, zem preču saraksta kreisajā pusē laukā „Atlaide” Jūs varat ievadīt atlaižu kupona kodu, ja Jums tāds ir, tad nospiediet pogu „Piemērot”. Ja kods ir ievadīts pareizi, precēm grozā tiks aprēķināta cena, atbilstoši kupona atlaidei un noteikumiem, un pirkuma summa tiks pārrēķināta.

Lapas labajā pusē aizpildiet norādītos laukus un tad nospiediet „Turpināt uz piegādes veidu”, lai izvēlētos vēlamo piegādi.

Ja Jūs jau esat reģistrējušies mūsu e-veikalā, augšpusē nospiediet “Pieslēgties”, un turpiniet noformēt pirkumu caur savu profilu. Veicot pirkumu pirmo reizi, būs nepieciešams norādīt prasīto informāciju, taču jau nākamajā pirkumā informācija parādīsies automātiski.  

Pēc tam nospiediet „Turpināt uz piegādes veidu”, lai izvēlētos vēlamo piegādi.

Izvēlieties vēlamo apmaksas veidu, tad nospiediet “Pabeigt pirkumu”.

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas Jūs saņemsiet e-pasta vēstuli. Pasūtījumi tiek apstrādāti darba dienās no 9.00 līdz 17.00.